1950 li yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ailemiz, 1988 yılından günümüze,  köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak  ETA İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında hizmetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektörünün deneyimli ve dinamik kuruluşlarından  biri olan ETA İnşaat, kurulduğu yıl olan 1988 yılından bugüne 450.000 m2'nin  üzerinde inşaat işi gerçekleştirmiştir.

  Projelerinde geleneksel aile değerlerini koruyup modern ve yaşanabilir alanlar oluşturarak kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam eden firmamız, üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb. yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

     Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır. ETA İnşaat olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

    Biz bugün, inşa ettiğimiz tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla adımlarımızı atıyoruz. Projelerimiz ile her zaman daha iyiyi inşa etme ve herkes için güzel bir “gelecek yaratma” hedefi ile başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

    Bizim özümüz, inandığımız değerlerden gelmektedir. Bu değerlerimizi paydaşlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birleştirmek ise en önemli gayemizdir.

Ali EKŞİ

Yönetim Kurulu Başkanı